Prywatny gabinet podologiczny

Magnolia Skin Care to miejsce, które powstało z pasji i chęci niesienia pomocy tym, którzy na co dzień borykają się z problemami stóp czy też skóry twarzy. Problemy te niekiedy uważane są za wstydliwe i krępujące, ale wczesna diagnoza i fachowa pomoc stanowią jedyną drogę do osiągnięcia zdrowia i poprawy komfortu życia. By pomóc Państwu w uporaniu się z tymi problemami w swojej ofercie umieściliśmy zabiegi specjalistycznej pielęgnacji twarzy jak: mezoterapia mikroigłowa, oczyszczanie wodorowe, zabiegi z użyciem peelingów chemicznych, jak również zabiegi z zakresu specjalistycznej pielęgnacji stóp m.in: pedicure podologiczny, terapię wrastających paznokci, usuwania brodawek wirusowych i wiele innych.

Pełen profesjonalizm

Pracujemy na renomowanych produktach marek: PCA Skin, Mesoestetic, Podopharm, Gehwol, Ruck. Podczas wykonywanych zabiegów dużą wagę przywiązujemy do przestrzegania norm sanitarnych, zapewniającym bezpieczeństwo Państwu i jak i sobie. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając profesjonalną i kompleksową opiekę. Swoją wiedzą i profesjonalizmem nastawieni jesteśmy na wsparcie zarówno osób młodych, starszych jak i tych z grup ryzyka: diabetycy, kobiety w ciąży, sportowcy oraz osoby z dysfunkcją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych zjazdach, sympozjach czy szkoleniach.

Nie czekaj i umów się na wizytę już teraz!

Dlaczego warto nas wybrać?

Wykwalifikowany i doświadczony personel
O podologii wiemy wszystko dlatego już podczas jednej wizyty przywrócimy Twoim stopom piękny wygląd i zdrowie.
Liczne certyfikaty, szkolenia
i kursy
Stale poszerzamy swoje kompetencje i wiedzę uczęszczając na liczne szkolenia zdobywając przy tym certyfikaty.
Nowoczesny sprzęt i produkty renomowanych marek
Korzystamy z renomowanym sprzętów i produktów takich marek jak PCA Skin, Mesoestetic czy Podopharm.

Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do gabinetu wszystkich tych, którzy mają jakiekolwiek problemy w obrębie stóp, płytki paznokciowej czy skóry twarzy, bądź zwyczajnie chcą o nie lepiej zadbać. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do odwiedzenia naszego gabinetu.
Skontaktuj się z nami